Liečiteľ – Martin-duchovný Majster, ktorý vníma pomoc človeku v ezoterickej oblasti komplexne

Martin-duchovný Majster, ktorý vníma pomoc človeku v ezoterickej oblasti komplexne

Prvé príznaky vnímania reality medzi nebom a zemou mal už od detstva. Okrem dlhoročného aktívneho štúdia všetkých disciplín alternatívnej vedy, má tiež silné astrologické predpoklady a vlohy zhora na profesionálne vykonávanie všetkých vecí, pod ktorými si bežný človek dokáže predstaviť pomoc človeku v duchovnej oblasti. Z jeho dátumu narodenia vyplývajú silné okultné schopnosti. Každý, kto v živote pochopil vlastné životné poslanie a tvrdo na ňom pracuje, dosahuje obrovský úspech. O záslužnej práci pána Martina ste sa mali možnosť doteraz dozvedieť z najväčších printových a internetových médií a takisto z obrazovky slovenských a zahraničných televíznych staníc. Pre čitateľov časopisu Liečiteľ sme pripravili s týmto človekom zaujímavý rozhovor.

Kedy ste sa začali zaoberať duchovnom?

Duchovnom som a začal zaoberať už od útleho detstva súbežne s vykladaním kariet, mágiou, numerológiou, astrológiou, ale aj liečením tachyónovou energiou, čínskym umením feng-šuej, ako aj ďalšími druhmi činností, ktoré súvisia s vecami presahujúcimi vedecké vnímanie sveta. Myslím si, že všetky ezoterické disciplíny navzájom súvisia a je žiaduce ich dobre poznať a vo vzájomných súvislostiach aplikovať, ak chcem človeku v dnešnej dobe komplexne pomôcť. Ľudia ma doteraz poznajú väčšmi ako človeka venujúceho sa magickej a rituálnej práci. V dnešnom rozhovore by som rád objasnil môj prínos vo sfére liečiteľstva.

Aký súvis má liečiteľská práca s mágiou a okultizmom?

Som presvedčený, že liečiteľstvo má úzky súvis so všetkých, čo dnes vykonávajú duchovní Majstri. Každá ezoterická či okultná oblasť je priamo závislá od práce s energiami, čiže od práce s tým, čo sa voľným okom nedá vidieť. Ak sa bavíme o liečiteľstve samotnom, každý uznávaný liečiteľ pracuje hlavne s energetikou ľudského tela a začína vždy svoju pomoc s odstraňovaním príčin ochorení. Súčasná veda postavila klasickú medicínu na základný a univerzálny spôsob ako liečiť ľudské choroby. A naozaj, vedecký pokrok v medicíne dokáže v 3. tisícročí veľké zázraky. No považujem za nutné zdôrazniť, že doteraz klasická medicína neverí na existenciu síl medzi nebom a zemou, neverí v to, že každá choroba má primárne duchovnú príčinu a už vonkoncom sa nezaoberá odstraňovaním samotných príčin ochorení. Pokiaľ vyštudovaní lekári s otvorenou mysľou alternatívnu liečbu pripúšťajú a na svojich pacientoch ju chcú uplatňovať, vždy to vykonávajú mimo ordinačných hodín a za úhradu. Som hlboko šokovaný, že aj taká oblasť medicíny ako psychiatria, vníma psychické choroby iba za nepriaznivé zmeny v štruktúre hmotného mozgu. Pritom psychiatrické poruchy najužšie súvisia práve s negatívnym vplyvom duchov a astrálnych bytostí na hmotnú úroveň a vnímanie jedinca.

Čo by mal urobiť človek ako prvý krok k vyliečeniu?

Zo skúseností odporúčam kombináciu a spoluprácu lekára a liečiteľa. Obaja totiž dokážu spoľahlivo určiť diagnózu. Za liečiteľmi sa väčšinou obracajú ľudia, ktorým lekár nedáva šancu na vyliečenie alebo nedokáže určiť presnú diagnózu. Takmer všetky takého prípady, kde je lekár v stanovení diagnózy bezradný, má na svedomí čierna mágia a iné druhy zlorečenia. Na odstránenie týchto čiernych energií je už ruka lekára krátka. Pokiaľ sa človek neobráti čo najskôr do rúk skúseného odborníka, čierna mágia rozožerie človeka po všetkých úrovniach a na jej následky môže postihnutý dlhodobo a bolestivo umierať. V prípade bežných a liečiteľných chorôb je prínosné uvedomiť si, že i keď je klasická medicína schopná ich úspešne liečiť, nikdy neodstráni duchovnú príčinu – čiže to, prečo ochorenie vzniklo. Na tomto poli je pôsobenie liečiteľa nápomocné najmä v tom, aby ochorenie znovu neprepuklo a nesťažovalo človeku ďalší život.

Aké druhy chorôb dokážete najúspešnejšie odstrániť alebo zmierniť ich príznaky cez liečiteľské techniky?

Dokážem úspešne testovať ochorenia a určiť ich príčiny. Keď vidím pred sebou človeka, väčšinou sa mi vyjavia informácie, prečo dotyčný jedinec u mňa sedí a s čím si svoj neblahý stav spôsobil. Chorému dokážem dopredu povedať, na koľko % si trúfam jeho stav napraviť a či vôbec sa do spolupráce s ním pustím. Nie vždy totiž vidím dôveru a otvorenosť. A práve úplná dôvera a oddanosť k mojim technikám liečenia je polovica úspechu. Ak uvidím v človeku silné chcenie, trúfam si liečiť aj najťažšie choroby. Dôvera v moju prácu a otvorenosť na poli liečenia – to sú pre mňa atribúty omnoho podstatnejšie ako finančná odmena.

Aké druhy liečiteľských techník používate?

Vlastním niekoľko magických predmetov, ktoré som si nechal doviezť alebo získal priamo od prírodných šamanov z ďalekej Afriky a Indie. O druhu tých vecí mám zakázané hovoriť, môžem využívať iba ich liečivú silu. Napríklad Indické magické fetiše sú schopné nakloniť si jednotlivé hinduistické Božstvá na pomoc a to už hovorím komplexne a nie iba na poli liečenia. V neposlednom rade sa venujem aj tachyónovému liečiteľstvu a iným mnou odskúšaným technikám.

Prezradíte nám najväčšie úspechy z liečiteľskej praxe, ktoré Vám doteraz utkveli v pamäti?

Najväčšie úspechy môžem rátať najmä na úrovni odstraňovania chorôb, ktoré spôsobila čierna mágia, čiže v rovine odrábania. Už stovkám ľudí som pomohol vrátiť stratené zdravie, šťastie a nasmeroval ich k vykročeniu do budúcnosti tou správnou nohou. Doteraz si pamätám na jednu mladú ženu, ktorej diagnostikovali lekári neliečiteľnú schizofréniu. Jej stav bol na duchovnej úrovni spôsobený kliatbou od nevraživej sokyne v láske. Táto jej poslala do duchovných tiel duše samovrahov. Po očiste od deštruktívnych entít príznaky schizofrénie zmizli a zmizla aj potreba užívať silné lieky.

-Olianna-

 

Liečiteľ – titulná strana

Liečiteľ – strana 4

Liečiteľ – strana 5

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *