Služby & Garancie

Martin Schenk – Medzinárodne uznávaný Ezoterik, Praktik mágie, Veštec, Liečiteľ a Učiteľ.

Máte problém a potrebujete moju pomoc? V tom prípade ma neváhajte kontaktovať.

Pomôcť Vám dokážem v takmer všetkých ezoterických disciplínach. Profesionálne sa zameriavam na Veštenie (osobne, telefonicky a e-mailom), Odrábanie porobenín, Odstraňujem prekliatia, Pripravujem silné magické očistné vody, Naprogramované a kódované vody splnených prianí, Mágia lásky zameraná na pritiahnutie konkrétneho partnera alebo nastavenie osobnostnej rezonancie človeka k priťahovaniu vhodných typov ľudí, Rozbíjanie neželaných vzťahov a zväzkov, Odstraňovanie vplyvu nepríjemných ľudí z Vášho života, Finančná mágia a mágia peňazí, Využívanie síl mágie v právnych sporoch a ovplyvňovanie právnych konaní, Základné poradenstvo Feng – shui, Čistenie bytov, domov a predmetov, Astrológia, Numerológia, Tachyónové liečiteľstvo a i.

Služby prekliatia a porobenia (zlorobenie) osobne nevykonávam. Dokážem ich prevedenie sprostredkovať vo veľmi vážnych a opodstatnených prípadoch.

Pri mojej práci využívam najmä Astrálnu, Tarotovú, Ceremoniálnu a Sigilárnu mágiu.

Aktívne spolupracujem s mnohými uznávanými domácimi ako aj zahraničnými odborníkmi.

Poskytujem vysoko profesionálny a seriózny prístup, otvorenú a priamu komunikáciu, som maximálne diskrétny a mám pochopenie pre každú ľudskú požiadavku. Výsledok a účinnosť mnohých služieb dokážem garantovať. Pred každou spoluprácou vopred situáciu analyzujem a oznamujem zákazníkovi pravdepodobnosť úspechu a dosiahnutia želaného cieľa.

 

Podstatné informácie pre návštevníka internetovej stránky.

Vďaka dlhoročnej praxi a stovkám hodín rozhovorov s mojimi zákazníkmi upozorňujem každého čitateľa, aby si dobre zvážil, komu zverí riešenie vlastných problémov. Po nežnej revolúcii sa na Slovensku zničoho nič priam vyrojili desiatky  „zaručených veštcov, prútikárov, ezoterikov, mystikov…“ Nemal by som nič proti a fandím každému, kto svojimi schopnosťami dokáže účinne pomáhať ľuďom. Tým lepším odo mňa vzdávam svoju úctu a poklonu. Sám navštevujem uznávaných odborníkov doma či vo svete, ktorí nadiaľku pomáhajú riešiť spolu so mnou problémy mojich klientov.

Zákazníci sa mi však zdôverujú, že často kontaktovali duchovného poradcu na základe 1 inzerátu či platenej mini-reklamy v schránkovom letákovom časopise. Málokedy vôbec poznali pravú totožnosť človeka, ktorý im prisľúbil pomoc. Prečo tak ľudia konali? Hľadajúc súrne pomoc väčšinou podľahli prvej ponuke. Často ľudí presvedčí podozrivo nízka cena či dokonca prísľub pomáhať zadarmo. A „vďaka“ takýmto lákavým ponukám prišli dôverčiví ľudia časom nielen o peniaze, ale aj o byty a majetok, na ktorý sporili celý život. Slová: „pomoc zadarmo“ sa niesli aj ako „prihláška“ do pochybnej sekty či náboženského spoločenstva. Neuvážené konanie hľadajúcich vrhá zlé svetlo do radov ďalších serióznych kolegov.

Ľudia, ktorých životným poslaním je pomáhať iným sa nikdy nehanbia za svoju totožnosť. Vždy komunikujú pod vlastným menom a priezviskom. Často používajú spolu s vlastným aj duchovné-umelecké meno. Vyššie schopnosti má úzke promile ľudí. Kto preukázateľne s vysokou úspešnosťou pomáha a dokáže účinne odstraňovať ľudské trápenie, ten o zákazníkov a publicitu nikdy nemá núdzu. Na základe nadšenia a pozitívnych referencií má také množstvo zákazníkov, že nestíha vybaviť ani polovicu.

Počas vlastnej praxe som pomohol stovkám ľudí, ktorí sa na mňa obrátili často zúfalí v bezvýchodiskovej situácií. Hoci disponujem schopnosťami a jedinečnými astrologickými danosťami, nespím na vavrínoch – neustále si rozširujem poznanie a širokospektrálne ho aplikujem do praxe. Spolupracujem s mnohými domácimi aj zahraničnými odborníkmi, ktorí mi pomáhajú riešiť najťažšie prípady. O moju prácu, názory a pohľady sa zaujímajú najväčšie mienkotvorné domáce a zahraničné – printové, internetové či televízne médiá. Prednášam pre širokú laickú aj odbornú verejnosť. Médiá ma začali kontaktovať na základe pozitívnych skúsenosti ľudí. Za články a reportáže som nikdy neplatil a platenú reklamu ani raz nevyužil. Pomáhať – to nieje práca, ale životné poslanie. Dovolím si tvrdiť, že moje meno pozná každý človek, ktorý sa aktívne a do hĺbky o spirituálnu oblasť života zaujíma.

Televízia Markíza, DOMA, RTVS, švajčiarska televízna stanica 3plus, najväčšie slovenské internetové noviny topky.sk, týždenník Plus7dní, ročenka Plus7dní, odborne zamerané mesačníky Jasnovidka a Liečiteľ, kniha Veštice a mágovia na Slovensku, najväčší svetový, ezoterický audiotextový portál ezo.tv, ukrajinský magazín Mágia a krása… Všetky tieto známe a mienkotvorné médiá roky píšu o mojej práci. Duchovnú podporu využívajú aj osobnosti zo slovenskej politiky, podnikateľského prostredia a šoubiznisu. Roky prednášam na rozličné témy súvisiace s duchovnou činnosťou na Ezoterickom festivale v Inchebe a kurzoch organizovanými odborne zameranými časopismi.

Ak čítate tieto riadky som presvedčený, že si vyberiete kvalitu, rokmi a skúsenosťami overenú odbornosť a serióznosť a rozhodnete sa ma kontaktovať.

 

 

 

Comments are closed.